QMQF576D33-2.5B-18.414.pdf
| Frequency | 12.5 MHz | 52 MHz | 250 MHz | 75 MHz | 1 GHz |
| Function | - | - | - | - | - |
| Output | LVDS | LVDS | LVDS | LVDS | LVDS |
| Voltage - Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Frequency Stability | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Current - Supply (Max) | 26mA (Typ) | 26mA (Typ) | 28mA (Typ) | 26mA (Typ) | 32mA (Typ) |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.102" (2.60mm) | 0.102" (2.60mm) | 0.102" (2.60mm) | 0.102" (2.60mm) | 0.102" (2.60mm) |