    SiTime SIT3372AI-1E2-25NG128.000000
    Part No.:
    SIT3372AI-1E2-25NG128.000000
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSIT3372AI-1E2-25NG128.000000.pdf
    Description:
    MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
    Frequency:
    128 MHz
    Function:
    Output:
    LVPECL
    Voltage - Supply:
    2.5V
    Frequency Stability:
    ±25ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±120ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    92mA
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)