    SiTime SIT3373AC-1B2-33NC622.080000
    Part No.:
    SIT3373AC-1B2-33NC622.080000
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSIT3373AC-1B2-33NC622.080000.pdf
    Description:
    MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
    Frequency:
    622.08 MHz
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±25ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -20°C ~ 70°C
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)