    SiTime SIT3373AC-4E2-30NB312.500000
    Part No.:
    SIT3373AC-4E2-30NB312.500000
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSIT3373AC-4E2-30NB312.500000.pdf
    Description:
    MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
    Frequency:
    312.5 MHz
    Voltage - Supply:
    3V
    Frequency Stability:
    ±25ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±20ppm
    Operating Temperature:
    -20°C ~ 70°C
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)