    SiTime SIT3373AC-4E2-33NC345.600000
    Part No.:
    SIT3373AC-4E2-33NC345.600000
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSIT3373AC-4E2-33NC345.600000.pdf
    Description:
    MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
    Series:
    SiT3373, Elite Platform™
    Frequency:
    345.6 MHz
    Function:
    Output:
    HCSL
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±25ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -20°C ~ 70°C
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)