    SiTime SIT9365AI-4E1-30E30.720000
    Part No.:
    SIT9365AI-4E1-30E30.720000
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSIT9365AI-4E1-30E30.720000.pdf
    Description:
    MEMS OSC XO 30.7200MHZ HCSL
    Frequency:
    30.72 MHz
    Function:
    Enable/Disable
    Voltage - Supply:
    3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)